Oferta Dla Gości Indywidualnych

POBYT W RAMACH PAKIETU Z WYŻYWIENIEM

 

Pakiety skierowane są do gości indywidualnych. Nie dotyczą dni świątecznych wolnych od pracy i tzw. „długich weekendów”. Na te terminy obowiązują osobne indywidualne oferty.

Cena pakietu dla 2 os. obejmuje nocleg, śniadania i obiadokolacje w wersji podstawowej „Nasza Kuchnia”. Rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Standardowo doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i kończy się o godz. 11:00. Wyjątek stanowią niedziele i ostatnie dni tzw. „długich weekendów” – doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 17:00.

Początek i koniec doby hotelowej oprócz czasu udostępnienia pokoju określa również czas przebywania na terenie ośrodka.

Na miejscu, można zapytać o możliwość wydłużenia doby hotelowej do godz. 14:00. Cena 40 zł/os., 20 zł/dziecko (3-12 lat). W cenie zawarty jest również lunch podawany o godz. 14:00. Rezygnacja z posiłku nie ma wpływu na cenę wydłużenia doby.

Standardowo na pobyt, zwłaszcza obejmujący weekend, przyjmujemy rezerwacje na minimum 2-wie doby, jednakże może istnieć możliwość odstępstwa od tej reguły w przypadku odpowiedniego układu innych rezerwacji, stąd zawsze zachęcamy do skierowania zapytania.

W przypadku pobytu obejmującego pobyt w tygodniu i w weekend pakiety łączą się ze sobą (np. czw-pt, tj. 1 doba w tygodniu + 1 doba w weekend).

Dodatkowo w ramach ceny pobytu:

 • parking na terenie zamkniętym ośrodka
 • ręczniki i kosmetyki kąpielowe
 • dostęp do intenetu Wi-Fi

CENNIK PAKIETÓW

CENA ZALEŻNA JEST OD DNI I DŁUGOŚCI POBYTU – PAKIETY W TYGODNIU I W WEEKEND, ORAZ OD RODZAJU POKOJU – STANDARD I WYPOSAŻENIE SĄ BARDZO PODOBNE, GŁÓWNA RÓŻNICA POLEGA NA WIELKOŚCI.

POKOJE STANDARD (PARTER)

 

Pokoje 2-os. z łazienkami (ok. 15 m2), wspólne łóżko 2-os. lub dwa osobne łóżka 1-os. –  możliwość wyboru ustawienia, TV. Pokoje  znajdują się na parterze, każdy z osobnym, niezależnym wejściem bezpośrednio z tarasu ciągnącego się wzdłuż elewacji budynku. Nie ma możliwości wstawienia do pokoju dodatkowego łóżka, czy łóżeczka.

PAKIET Z POSIŁKAMI W TYGODNIU
1 doba 310 zł/2 os.
od 2 dób 290/2 os./doba

 

PAKIET Z POSIŁKAMI W WEEKEND
1 doba 330 zł/2 os.
2 doby 310 zł/2 os./doba

 

POKOJE STANDARD (PIĘTRO)

 

Pokoje 2-os. z łazienkami (ok. 15 m2), osobne łóżka 1-os., brak TV. Pokoje znajdują się na piętrze z wejściami ze wspólnego hallu z aneksem wypoczynkowym i balkonem. Wyjątkowy nastrój nadają im ręcznie wykonane malunki o charakterze wiejskim.

PAKIET Z POSIŁKAMI W TYGODNIU
1 doba 310 zł/2 os.
od 2 dób 290/2 os./doba

 

PAKIET Z POSIŁKAMI W WEEKEND
1 doba 330 zł/2 os.
2 doby 310 zł/2 os./doba

 

POKOJE STANDARD PLUS

 

Pokoje 2-os. z łazienkami (ok. 20 m2), wspólne łóżko 2-os. lub dwa osobne łóżka 1-os. – możliwość wyboru ustawienia, TV. Pokoje znajdują się na parterze, każdy z osobnym, niezależnym wejściem bezpośrednio z tarasu ciągnącego się wzdłuż elewacji budynku. W pokojach istnieje możliwość przygotowania dodatkowego łóżka.

PAKIET Z POSIŁKAMI W TYGODNIU
1 doba 330 zł/2 os.
od 2 dób 310/2 os./doba

 

PAKIET Z POSIŁKAMI W WEEKEND
1 doba 350 zł/2 os.
2 doby 330 zł/2 os./doba

 

POKOJE KOMFORT

 

Pokoje 4-os. z łazienkami (ok. 25 m2), wspólne łóżko 2-os. lub dwa osobne łóżka 1-os. – możliwość wyboru ustawienia, rozkładana kanapa narożnikowa 2-os., TV. Pokoje znajdują się na parterze, każdy z osobnym, niezależnym wejściem bezpośrednio z tarasu ciągnącego się wzdłuż elewacji budynku.

 

PAKIET Z POSIŁKAMI W TYGODNIU
1 doba 370 zł/2 os.
od 2 dób 350/2 os./doba

 

PAKIET Z POSIŁKAMI W WEEKEND
1 doba 390 zł/2 os.
2 doby 370 zł/2 os./doba

 

APARTAMENT

 

 

Apartament 2-os. z łazienką (ok. 35 m2) jest tylko jeden i jest największym pokojem o najwyższym standardzie. Wspólne łózko 2-os. lub dwa osobne łóżka 1-os. – możliwość wyboru ustawienia, część wypoczynkowa – kanapa, dwa fotele, stolik kawowy, TV. Mieści się na piętrze, z wejściem ze wspólnego hallu z aneksem wypoczynkowym i balkonem. Apartament posiada duże okna i balkon z przepięknym widokiem na staw, pastwiska dla koni i otaczające lasy, a dodatkowo wyjątkowy nastrój nadają mu ręcznie wykonane malunki o charakterze wiejskim.

PAKIET Z POSIŁKAMI W TYGODNIU
1 doba 470 zł/2 os.
od 2 dób 430/2 os./doba

 

PAKIET Z POSIŁKAMI W WEEKEND
1 doba 510 zł/2 os.
2 doby 470 zł/2 os./doba

 

*****

POBYT DODATKOWEJ OSOBY W POKOJU
W cenie nocleg na dodatkowym (pełnowymiarowym) łóżku lub rozkładanej kanapie – w pokojach tak wyposażonych, śniadania i obiadokolacje w wersji podstawowej „Nasza Kuchnia”.

PAKIET Z POSIŁKAMI W TYGODNIU
1 doba 145 zł/1 os.
od 2 dób 135/1 os./doba

 

PAKIET Z POSIŁKAMI W WEEKEND
1 doba 155 zł/1 os.
2 doby 145 zł/1 os./doba

 

POBYT DZIECKA (3-12 LAT)
W cenie nocleg na dodatkowym (pełnowymiarowym) łóżku lub rozkładanej kanapie – w pokojach tak wyposażonych, śniadania i obiadokolacje dla dzieci.

PAKIET Z POSIŁKAMI W TYGODNIU
1 doba 85 zł/1 os.
od 2 dób 75/1 os./doba

 

PAKIET Z POSIŁKAMI W WEEKEND
1 doba 95 zł/1 os.
2 doby 85 zł/1 os./doba

 

POBYT DZIECKA (3-12 LAT) – bez dodatkowego łóżka
W cenie pobyt, śniadania i obiadokolacje dla dzieci.

W TYGODNIU
1 doba 65 zł/1 os.
od 2 dób 55/1 os./doba

 

W WEEKEND
1 doba 75 zł/1 os.
2 doby 65 zł/1 os./doba

 

POBYT DZIECKA (1 – 3 LATA)
W ramach ceny pobytu dzieci mogą spać z rodzicami lub można przyjechać z własnym łóżeczkiem turystycznym. W cenie zawarta jest również możliwość uczestnictwa dziecka w śniadaniu wraz z rodzicami. Nie są uwzględnione obiadokolacje, które można dodatkowo zamówić przy rezerwacji pobytu.

15 zł/1 os./doba

 

DZIECI DO 1 ROKU NIEODPŁATNIE – BEZ ŚWIADCZEŃ

ŁÓŻECZKO DLA DZIECKA (do 3 LAT) WRAZ Z POŚCIELĄ 25 zł/doba
Taką możliwość gwarantujemy tylko w przypadku złożenia zamówienia przy rezerwacji pobytu.

 ********************

 

NASZA KUCHNIA / POSIŁKI

 

 

W Tamarynowej Osadzie nie prowadzimy typowej restauracji. Nie ma karty menu z wyborem dań. Jest to wyższa forma przygotowywania posiłków mająca na celu osiągnięcie jak najlepszej jakości. Opieramy się na tradycjach kuchni polskiej, z ciekawymi kompozycjami dodatków i smaków, także w wydaniu nowoczesnym, z inspiracjami pochodzącymi z różnych rejonów świata.

Potrawy przyrządzane są ze świeżych, głównie naturalnych, ekologicznych produktów regionalnych, pochodzących od sprawdzonych dostawców i częściowo własnych  z wykorzystaniem świeżych ziół, warzyw i owoców, z uwzględnieniem sezonowości.

 

Dla wszystkich gości (osób dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat), w przypadku pobytu w ramach pakietu, jeżeli nie zostanie nam odpowiednio wcześnie przekazana informacja dotycząca zmian w stosunku do przyjętych standardów przygotowujemy codziennie śniadania i dwudaniową obiadokolację w wersji podstawowej „Nasza Kuchnia”, zakładając jako pierwszy posiłek obiadokolację w dniu przyjazdu i kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.

Prosimy o informację czy są osoby nie jedzące mięsa lub jakiegoś gatunku mięsa czy też ryb, bądź mają jakieś szczególne przeciwwskazania co do sposobu odżywiania przed ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji (wpłatą zaliczki), abyśmy mogli odnieść się do zapytania i odpowiedzieć czy jesteśmy wstanie spełnić oczekiwania oraz ewentualnie uwzględnić przygotowywanie indywidualnych posiłków w wycenie.

Ze względu na specyfikę kuchni i stosowane technologie polegające na przygotowywaniu potraw na świeżo, mające na celu dostarczenie gościom wyjątkowych wrażeń kulinarnych bardzo uprzejmie prosimy o punktualne przybywanie na posiłki.

CENNIK I GODZINY SERWOWANIA POSIŁKÓW:

09:30
śniadanie…..w cenie pakietu
w formie bufetu, kawa śniadaniowa lub herbata
śniadanie dla dziecka do 12 lat…..w cenie pakietu / pobytu

14:00
lunch…..25 zł
mniejszy posiłek jednodaniowy, woda niegazowana
lunch dla dziecka do 12 lat…..15 zł

18:00
dwudaniowa obiadokolacja „Nasza Kuchnia”…..w cenie pakietu
zupa lub przystawka, danie główne, woda niegazowana
obiadokolacja dla dziecka do 12 lat…..25 zł lub w cenie pakietu / pobytu

dwudaniowy obiad/obiadokolacja „Specjalne Danie Dnia”…..cena podawana indywidualnie
zupa lub przystawka, danie główne, woda niegazowana – specjalna propozycja Szefa Kuchni

„Kolacja Dla Dwojga”…..dopłata do pakietu 80 zł/os.
zupa lub przystawka, danie główne, karafka dopasowanego wina, deser, woda niegazowana, kawa lub herbata – specjalna propozycja Szefa Kuchni

„Uroczysta Kolacja” dla grupy (min. 10 os.)…..cena podawana indywidualnie
Uroczyście przygotowany stół, indywidualna propozycja menu Szefa Kuchni

 

Prosimy o zgłaszanie nam zmian, ewentualnych specjalnych życzeń lub dodatkowych zamówień odpowiednio wcześniej:

Przeciwwskazania lub preferencje dotyczące sposobu odżywiania – przy rezerwacji pobytu.

Zmiana standardowej obiadokolacji „Nasza Kuchnia” na inną  – najpóźniej dzień wcześniej.

Zamówienie lunchu – najpóźniej na śniadaniu tego samego dnia.

 

BAR / NAPOJE

 

Napoje podajemy codziennie od godz. 9:30 do godz. 22:00, według cen menu dostępnego na barach.

Uprzejmie prosimy o nie spożywanie własnych artykułów spożywczych i napojów w sali jadalni i na jej tarasie, sali klubowej, w ogródkach letnich oraz letniej plenerowej biesiadni z ogniskiem (strefach sprzedaży).

 Konsumpcja własnych napojów w w/w miejscach nie jest jednak „zabroniona” i nie ma nawet konieczności zgłaszania nam tego faktu, niemniej w takim przypadku należy uwzględnić opłatę jaką doliczamy.

Sugerujemy wcześniejsze zgłoszenie nam takiego życzenia i opłacenie „korkowego”, które jest korzystniejszym rozwiązaniem i dodatkowo zapewnia możliwość konsumpcji  napojów w normalnym standardzie, jako że obejmuje serwis (przygotowanie szkła, wymiana szkła, sprzątanie), lód, możliwość przekazania napojów do schłodzenia.

W przypadku zgłoszenia chęci skorzystania z „korkowego” z przyjemnością przygotowujemy indywidualną propozycję.

***PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ***

 

***POWYŻSZY CENNIK OBOWIĄZUJE DO 31/03/2020***

 

 

********************

INFORMACJA / REGULAMIN

 

 1. Życzenie otrzymania faktury VAT prosimy zgłaszać przy dokonywaniu wstępnej rezerwacji.
 2. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest jej potwierdzenie poprzez dokonanie przedpłaty na poczet pobytu wartości min. 30% łącznej wartości zamówienia, nie mniej jednak, aniżeli 150 zł/1 pokój, w terminie do 24 godzin od daty dokonania wstępnej rezerwacji drogą mailową. W przypadku grup i rezerwacji większej ilości pokoi może być koniecznym potwierdzenie rezerwacji poprzez opłacenie z góry wszystkich noclegów wraz ze śniadaniami, zgodnie z cennikiem.
 3. Wpłata zadatku na poczet pobytu równoznaczna jest z zaakceptowaniem wszystkich warunków zawartych w ofercie, a także dodatkowych informacji i regulaminu ośrodka oraz jest jednocześnie potwierdzeniem zamówienia pełnej usługi, zgodnie z ofertą i wcześniejszymi ustaleniami.
 4. Dla organizatora pobytu wpłata zadatku jest jednoznaczna z przyjęciem usługi do realizacji zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami włącznie z ilością posiłków i noclegów.
 5. Gwarancją rezerwacji terminu dla Zamawiającego jest ostateczne potwierdzenie rezerwacji przez Organizatora, które następuje po otrzymaniu ustalonej wartości zaliczki od Zamawiającego lub po uzgodnieniu przez strony innej formy potwierdzenia rezerwacji. Do momentu ostatecznego potwierdzenia rezerwacji strony zwolnione są od wszelkich zobowiązań wynikających ze wcześniejszej korespondencji i ustaleń wobec siebie.
 6. Organizator pobytu zobowiązuje się zrealizować zamówienie w terminie, zgodnie z ustaleniami i przedłożoną ofertą, z zachowaniem jak największej staranności.
 7. W przypadku gości indywidualnych Zamawiający po potwierdzeniu rezerwacji i swojego zamówienia jest zobowiązany do uregulowania całkowitego kosztu podstawowego pobytu (zarezerwowanych noclegów i podstawowego wyżywienia) wraz z ewentualnymi dodatkowymi zamówieniami złożonymi przed przyjazdem przy zameldowaniu w dniu przyjazdu. W przypadku grup zorganizowanych (firm) formy rozliczenia ustalane są indywidualnie przed dokonaniem rezerwacji.
 8. Przedpłata jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z pobytu.
 9. W przypadku skrócenia czasu pobytu w stosunku do wcześniej zarezerwowanego terminu lub rezygnacji z części wcześniej dokonanego zamówienia, nie wynikającego z uzasadnionej winy leżącej po stronie organizatora pobytu, zamawiający zobowiązany jest w całości opłacić całkowity koszt zamówienia, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zaakceptowaną ofertą.
 10. Jeżeli pobyt nie zostanie rozpoczęty w ustalonym terminie (w przypadku gości indywidualnych jest to godz. 18:00 – obiadokolacja jako pierwszy posiłek rozpoczynający pobyt), a do Tamarynowej Osady nie wpłynie żadna informacja o zaistniałej sytuacji, organizator pobytu ma prawo do anulacji rezerwacji i zamówienia, bądź części zamówienia, uznając ten fakt jako rezygnację z pobytu, bądź części zamówienia, bez prawa do zwrotu zadatku i świadczenia usługi.
 11. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest możliwe tylko w wyznaczonych miejscach. W przypadku niedostosowania się do zakazu może zaistnieć konieczność doliczenia 300 zł za usługę oczyszczania i neutralizacji zapachów w pokoju.
 12. Standardowa doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i kończy o godz. 11:00 dnia następnego.
 13. Początek i koniec doby hotelowej oprócz czasu udostępnienia pokoju określa też czas przebywania na terenie obiektu.
 14. Nie zastosowanie się do czasu początku i końca doby hotelowej może wiązać się z doliczeniem dodatkowych opłat do ceny pobytu.
 15. Ze względu na różnorodność zwierząt zamieszkujących w Tamarynowej Osadzie nie mamy możliwości akceptowania innych zwierząt z zewnątrz.
 16. Na terenie obowiązuje zakaz palenia ognisk i używania grilli. Na życzenie możemy przygotować ognisko lub grill wg indywidualnej wyceny.
 17. Każdy korzystający z usług Tamarynowej Osady zobowiązany jest do przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ., a także do zachowania porządku i czystości w miejscach pobytu.
 18. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji klucz do pokoju i jest zobowiązany go zwrócić w dniu wyjazdu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek uiszczenia opłaty w wysokości 80 zł.
 19. Każdy z gości zobowiązany jest do niezwłocznego zgłaszania obsłudze wszelkich strat i uszkodzeń występujących podczas pobytu. Za wszelkie zniszczenia w budynku lub na terenie ośrodka odpowiada każdy uczestnik indywidualnie, za dzieci i młodzież odpowiadają ich rodzice bądź opiekunowie.
 20. Na ośrodku obowiązuje cisza nocna w godzinach od 23.00 do 7.00 (chyba, że wcześniej ustalono inne warunki). Osobom nie przestrzegającym ciszy nocnej może zostać wypowiedziana umowa korzystania z usług i może zaistnieć konieczność opuszczenie ośrodka przez te osoby, co nie zwalnia ich od zobowiązania zapłaty za całkowity koszt pobytu, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zaakceptowaną ofertą.
 21. Osobom zachowującym się niestosownie, w sposób wykraczający poza ogólnie przyjęte i obowiązujące normy dobrych obyczajów, a w szczególności osobom pod wpływem alkoholu bądź jakichkolwiek środków odurzających może zostać wypowiedziana umowa korzystania z usług i może zaistnieć konieczność opuszczenie ośrodka przez te osoby, co nie zwalnia ich od zobowiązania zapłaty za całkowity koszt pobytu, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zaakceptowaną ofertą.
 22. Organizator pobytu nie ponosi odpowiedzialności za mienie Gości.
 23. Goście nie mogą bez zgody organizatora pobytu przyjmować na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób.
 24. Jeżeli istnieją jakieś przeciwwskazania lub preferencje dotyczące sposobu odżywiania prosimy o informację przy rezerwacji pobytu. W przypadku nie otrzymania takich informacji uznajemy, że przeciwwskazań żadnych nie ma i przygotowujemy posiłki według przyjętych standardów.
 25. Jeżeli rodzaje posiłków ich skład, sposób przygotowania bądź godziny serwowania w znaczący sposób będą odbiegały od przyjętych standardów istnieje możliwość, że może zaistnieć konieczność doliczenia dodatkowych kosztów. Oczywiście w przypadku zaistnienia takiej sytuacji wcześniej o tym poinformujemy.
 26. Ze względu na to, iż do dyspozycji Gości oddajemy podczas ich pobytu majątek określonej wartości, uprzejmie prosimy o jego poszanowanie, utrzymanie w takim stanie w jakim został Gościom powierzony oraz dostosowanie się do otrzymanych informacji i zasad.
 27. Przyjmuje się, że każda osoba zgłaszająca zainteresowanie pobytem w ośrodku, rezerwująca pobyt w ośrodku oraz przebywająca w ośrodku akceptuje powyższe informacje i regulamin bez zastrzeżeń i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

 

Powrót do góry strony