Oferta Dla Gości Indywidualnych

POBYT W RAMACH PAKIETU NOCLEGI Z WYŻYWIENIEM

Pakiety skierowane są do gości indywidualnych. Nie dotyczą dni świątecznych wolnych od pracy i tzw. “długich weekendów”. Na te terminy obowiązują osobne oferty.

Cena pakietu dla 2 os. obejmuje nocleg, śniadania i obiadokolacje w wersji podstawowej “Nasza Kuchnia”. Rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Standardowo doba pobytu rozpoczyna się o godz. 15:00 i kończy się o godz. 11:00. Wyjątek stanowią niedziele i ostatnie dni tzw. “długich weekendów” – doba pobytu rozpoczyna się o godz. 17:00.

Początek i koniec doby pobytu oprócz czasu udostępnienia pokoju określa również czas przebywania na terenie ośrodka.

Na miejscu, w dniu wyjazdu, można zapytać o możliwość wydłużenia doby pobytu do godz. 14:00. Cena 40 zł/os., 20 zł/dziecko (3-12 lat). 

Standardowo na pobyt, zwłaszcza obejmujący weekend, przyjmujemy rezerwacje na minimum 2-wie doby, jednakże może istnieć możliwość odstępstwa od tej zasady w przypadku odpowiedniego układu innych rezerwacji, stąd zawsze zachęcamy do skierowania zapytania.

Dodatkowo w ramach ceny pobytu:

  • parking na terenie zamkniętym ośrodka
  • ręczniki i kosmetyki kąpielowe
  • dostęp do intenetu Wi-Fi

 

CENNIK PAKIETÓW

CENA ZALEŻNA JEST OD PAKIETU , ORAZ OD KATEGORII POKOJU. STANDARD I WYPOSAŻENIE SĄ BARDZO PODOBNE, GŁÓWNA RÓŻNICA POLEGA NA WIELKOŚCI.

 

POKOJE STANDARD (PARTER)

Pokoje 2-os. z łazienkami (ok. 15 m2), jedno wspólne łóżko 2-os. lub dwa osobne łóżka 1-os. –  możliwość wyboru ustawienia, TV. Pokoje  znajdują się na parterze, każdy z osobnym, niezależnym wejściem bezpośrednio z tarasu ciągnącego się wzdłuż elewacji budynku. Ze względu na wielkość pokoju i umeblowanie nie ma możliwości wstawienia do pokoju dodatkowego łóżka, bądź łóżeczka dla dziecka.

PAKIET Z POSIŁKAMI  
 2 doby 1050 zł/2 os.

 

POKOJE STANDARD (PIĘTRO)

Pokoje 2-os. z łazienkami (ok. 15 m2), osobne łóżka 1-os., brak TV. Pokoje znajdują się na piętrze z wejściami ze wspólnego hallu z aneksem wypoczynkowym i balkonem. Wyjątkowy nastrój nadają im ręcznie wykonane malunki o charakterze wiejskim.

PAKIET Z POSIŁKAMI
 2 doby 1050 zł/2 os.

 

POKOJE STANDARD PLUS

Pokoje 2-os. z łazienkami (ok. 20 m2), jedno wspólne łóżko 2-os. lub dwa osobne łóżka 1-os. – możliwość wyboru ustawienia, TV. Pokoje znajdują się na parterze, każdy z osobnym, niezależnym wejściem bezpośrednio z tarasu ciągnącego się wzdłuż elewacji budynku. W pokojach istnieje możliwość przygotowania dodatkowego łóżka (pełnowymiarowego), bądź łóżeczka dla dziecka.

PAKIET Z POSIŁKAMI 
 2 doby 1080 zł /2 os.

 

POKOJE STANDARD PLUS

Pokoje 4-os. z łazienkami (ok. 25 m2), jedno wspólne łóżko 2-os. lub dwa osobne łóżka 1-os. – możliwość wyboru ustawienia, rozkładana kanapa narożnikowa 2-os., TV. Pokoje znajdują się na parterze, każdy z osobnym, niezależnym wejściem bezpośrednio z tarasu ciągnącego się wzdłuż elewacji budynku.

PAKIET Z POSIŁKAMI 
2 doby 1080zł /2 os.

 

APARTAMENT

Apartament 2-os. z łazienką (ok. 35 m2) jest tylko jeden i jest największym pokojem o najwyższym standardzie. Jedno wspólne łózko 2-os. lub dwa osobne łóżka 1-os. – możliwość wyboru ustawienia, część wypoczynkowa – kanapa, dwa fotele, stolik kawowy, TV. Znajduje się na piętrze, z wejściem ze wspólnego hallu z aneksem wypoczynkowym i balkonem. Apartament posiada duże okna i balkon z przepięknym widokiem na staw, pastwiska dla koni i otaczające lasy, a dodatkowo wyjątkowy nastrój nadają mu ręcznie wykonane malunki o charakterze wiejskim. W pokoju istnieje możliwość przygotowania dodatkowego łóżka (pełnowymiarowego), a nawet dwóch dodatkowych łóżek, bądź łóżeczka dla dziecka.

 

PAKIET Z POSIŁKAMI
 2 doby 1400 zł/2 os.

 

*****

POBYT DODATKOWEJ OSOBY (POWYŻEJ 12 LAT) W POKOJU
W cenie nocleg na dodatkowym (pełnowymiarowym) łóżku lub rozkładanej kanapie – w pokojach tak wyposażonych, śniadania i obiadokolacje w wersji podstawowej “Nasza Kuchnia”.

 

PAKIET Z POSIŁKAMI 
 2 doby 300 zł /1 os.

POBYT DZIECKA (3-12 LAT)
W cenie nocleg na dodatkowym łóżku lub rozkładanej kanapie – w pokojach tak wyposażonych, śniadania i obiadokolacje dla dzieci.

PAKIET Z POSIŁKAMI 
 2 doby 290 zł /1 os

POBYT DZIECKA (3-12 LAT) – bez dodatkowego łóżka
W cenie pobyt, śniadania i obiadokolacje dla dzieci.

PAKIET Z POSIŁKAMI

 2 doby 160 zł /1 os.

POBYT DZIECKA (1 – 3 LATA)
W ramach ceny pobytu dzieci mogą spać z rodzicami lub można przyjechać z własnym łóżeczkiem turystycznym. W cenie zawarta jest również możliwość uczestnictwa dziecka w śniadaniu wraz z rodzicami. Nie są uwzględnione obiadokolacje, które można dodatkowo zamówić przy rezerwacji pobytu.

40 zł/1 os./doba

DZIECI DO 1 ROKU NIEODPŁATNIE – BEZ ŚWIADCZEŃ

ŁÓŻECZKO DLA DZIECKA (do 3 LAT) WRAZ Z POŚCIELĄ 35  zł/doba
Taką możliwość gwarantujemy tylko w przypadku złożenia zamówienia przy rezerwacji pobytu.

 ********************

NASZA KUCHNIA / POSIŁKI

W Tamarynowej Osadzie nie prowadzimy typowej restauracji. Nie ma karty menu z wyborem dań. Jest to wyższa forma przygotowywania posiłków mająca na celu osiągnięcie jak najlepszej jakości. Opieramy się na tradycjach kuchni polskiej, z ciekawymi kompozycjami dodatków i smaków, także w wydaniu nowoczesnym, z inspiracjami pochodzącymi z różnych rejonów świata.

Potrawy przyrządzane są ze świeżych, głównie naturalnych, ekologicznych produktów regionalnych, pochodzących od sprawdzonych dostawców i częściowo własnych  z wykorzystaniem świeżych ziół, warzyw i owoców, z uwzględnieniem sezonowości.

Dla wszystkich gości (osób dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat), w przypadku pobytu w ramach pakietu, jeżeli nie zostanie nam odpowiednio wcześnie przekazana informacja dotycząca zmian w stosunku do przyjętych standardów przygotowujemy codziennie śniadania i dwudaniową obiadokolację w wersji podstawowej „Nasza Kuchnia”, zakładając jako pierwszy posiłek obiadokolację w dniu przyjazdu i kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.

Prosimy o informację czy są osoby nie jedzące mięsa lub jakiegoś gatunku mięsa czy też ryb, bądź mają jakieś szczególne przeciwwskazania co do sposobu odżywiania przed ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji (wpłatą zaliczki), abyśmy mogli odnieść się do zapytania i odpowiedzieć czy jesteśmy wstanie spełnić oczekiwania oraz ewentualnie uwzględnić przygotowywanie indywidualnych posiłków w wycenie.

Ze względu na specyfikę kuchni i stosowane technologie polegające na przygotowywaniu potraw na świeżo, mające na celu dostarczenie gościom wyjątkowych wrażeń kulinarnych bardzo uprzejmie prosimy o punktualne przybywanie na posiłki.

CENNIK I GODZINY SERWOWANIA POSIŁKÓW:

09:30
śniadanie…..w cenie pakietu
w formie bufetu, kawa śniadaniowa lub herbata
śniadanie dla dziecka do 12 lat…..w cenie pakietu / pobytu

14:00
lunch 45zł
mniejszy posiłek jednodaniowy
lunch dla dziecka do 12 lat…..25 zł

18:00
dwudaniowa obiadokolacja “Nasza Kuchnia”…..w cenie pakietu
zupa lub krem, danie główne
obiadokolacja dla dziecka 3-12 lat…..w cenie pakietu / pobytu

dwudaniowy obiad/obiadokolacja “Specjalne Danie Dnia”…..cena podawana indywidualnie
zupa lub przystawka, danie główne – specjalna propozycja Szefa Kuchni

“Kolacja Dla Dwojga”…..dopłata do pakietu 150 zł/os.
zupa lub przystawka, danie główne, karafka dopasowanego wina, deser, kawa lub herbata – specjalna propozycja Szefa Kuchni

“Uroczysta Kolacja” dla grupy (min. 10 os.)…..cena podawana indywidualnie
Uroczyście przygotowany stół, indywidualna propozycja menu Szefa Kuchni

Prosimy o zgłaszanie nam zmian, ewentualnych specjalnych życzeń lub dodatkowych zamówień odpowiednio wcześniej:

Przeciwwskazania lub preferencje dotyczące sposobu odżywiania – przy rezerwacji pobytu.

Zmiana standardowej obiadokolacji „Nasza Kuchnia” na inną  – najpóźniej dzień wcześniej.

Zamówienie lunchu – najpóźniej na śniadaniu tego samego dnia.

BAR / NAPOJE

Napoje podajemy codziennie od godz. 11;00 do godz. 22:00, według cen menu dostępnego na barach.

Uprzejmie prosimy o nie spożywanie własnych artykułów spożywczych i napojów w sali jadalni i na jej tarasie, sali klubowej, w ogródkach letnich oraz letniej plenerowej biesiadni z ogniskiem (strefach sprzedaży).

 Konsumpcja własnych napojów w w/w miejscach nie jest jednak „zabroniona” i nie ma nawet konieczności zgłaszania nam tego faktu, niemniej w takim przypadku należy uwzględnić opłatę jaką doliczamy.

Sugerujemy wcześniejsze zgłoszenie nam takiego życzenia i opłacenie „korkowego”, które jest korzystniejszym rozwiązaniem i dodatkowo zapewnia możliwość konsumpcji  napojów w normalnym standardzie, jako że obejmuje serwis (przygotowanie szkła, wymiana szkła, sprzątanie), lód, możliwość przekazania napojów do schłodzenia.

W przypadku zgłoszenia chęci skorzystania z „korkowego” z przyjemnością przygotowujemy indywidualną propozycję.

 

 

***PŁATNOŚĆ  GOTÓWKĄ***

***POWYŻSZY CENNIK OBOWIĄZUJE OD 01/01/2023***

********************

 

  1.  

Powrót do góry strony