Nasza Kuchnia

W Tamarynowej Osadzie przede wszystkim serwujemy posiłki dla osób korzystających z noclegu. Jesteśmy otwarci na gości z “zewnątrz” i jeżeli jest tylko taka możliwość, to z przyjemnością przygotowujemy dla nich posiłki, niemniej tego typu zamówienia realizujemy w ograniczonym zakresie. W związku z tym koniecznym jest wcześniejsze zapytanie o możliwość dokonania rezerwacji drogą mailową bądź telefoniczną.

Nie prowadzimy typowej restauracji. Nie posiadamy karty menu z wyborem dań.
Jest to wyższa forma przygotowywania posiłków z wykorzystaniem jak najlepszych i najświeższych produktów, mająca na celu osiągnięcie jak najwyższej jakości.
Kuchnia więc jest dość ekspresyjna i w pewnym sensie jest dla gości “niespodzianką”. Zapewniamy jednak, że jest to miła niespodzianka – nawet jeżeli coś nie trafi do końca w gusta, bo zawsze są rzeczy mniej lub bardziej lubiane. Potwierdzeniem jest dla nas przede wszystkim uznanie wśród odwiedzających nas osób, a ponadto docenienie poprzez różne nagrody i wyróżnienia.

W związku z tak przyjętą formą działalności przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o informacje o przeciwwskazaniach i preferencjach dotyczących sposobu odżywiania. Dzięki temu możemy uniknąć przygotowania czegoś, co będzie niezgodna z czyjąś dietą lub upodobaniami.

W Tamarynowej Osadzie głównie opieramy się na kuchni polskiej, ale wplatamy w nią elementy kuchni włoskiej, francuskiej, a nawet orientalnej. Wszystkie potrawy przyrządzane są ze świeżych,  głównie naturalnych produktów z wykorzystaniem ziół, sezonowych warzyw i owoców. W dużym stopniu są to produkty regionalne, ekologiczne, zawsze od sprawdzonych dostawców.

 

 

 

 

Powrót do góry strony