TAMARYNOWA OSADA – W OTOCZENIU PRZYRODY

 

Tamarynowa Osada  jest ośrodkiem turystyki wiejskiej zajmującym ponad 30-sto hektarowy obszar, położony na Pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskim, pomiędzy wioskami Dormowem i Łowyniem, otoczony z każdej strony lasami. Jest to wyjątkowo urokliwa kraina o ciekawym, pagórkowatym ukształtowaniu terenu z wieloma jeziorami, rzekami i strumieniami. Okolica ta zapewnia wyjątkowy spokój oraz bliskość natury, gwarantujące szczególny relaks i wypoczynek.

 

Tamarynowa Osada to także funkcjonujące, rodzinne gospodarstwo.
Posiadamy Konie, kury, kaczki, gęsi,  oraz owce kameruńskie.

 

Największą jednak atrakcją są własne, doskonale wyszkolone i przygotowane dla gości konie.
Prowadzimy również pensjonat dla koni.

 

Oferujemy noclegi w przytulnych i stylowych pokojach z łazienkami. Posiadamy również dwie sale bankietowo-konferencyjno-klubowe różnej wielkości oraz plenerową, zadaszoną biesiadnię z grillem, wędzarnią, piecem chlebowym i miejscem na ognisko.

 

Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, basen letni, boisko do siatkówki i badmintona, stół do ping ponga oraz staw w którym złowić można m.in. karpia, lina, szczupaka, a także popływać łódką. Posiadamy również salę jadalniano-klubową z dwoma stołami bilardowymi.

 

W Tamarynowej Osadzie z pewnością można spędzić czas w bliskości z naturą, delektując się ciszą i spokojem, w przyjaznej, otwartej i rodzinnej atmosferze.

 

Oprócz noclegów, wyżywienia i dostępnych atrakcji oferujemy:

  • Kompleksową organizację i obsługę wszelkiego typu imprez, pikników, przyjęć i spotkań firmowych, integracyjnych, biznesowych, a także okolicznościowych.
  • Organizację wszelkich eventów, zabaw, gier oraz różnych form tematycznych warsztatów dla dorosłych, a także atrakcje dla dzieci.
  • Kompleksową organizację spływów kajakowych.
  • Organizację transportu.

Należymy do sektora farm ekologicznych w Unii Europejskiej.

Otrzymaliśmy III nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Konkursie Na Najlepszy Obiekt Turystyki Na Obszarach Wiejskich.

 

Jako finaliści Konkursu Rolnik Farmer Roku otrzymaliśmy wyróżnienie za rozwój gospodarstwa agroturystycznego.

pensjonat wielkopolska 2

Obiekt otrzymał Subwencje Finansowe, a podmiotem udzielającym wspwarcia był PFR.

Zobacz Tamarynowa Osada w serwisie salebiznesowe.pl

 

Obiekt rekomendowany przez portal SaleBiznesowe.pl

Zobacz Tamarynowa Osada w serwisie salebiznesowe.pl